BilgiYay.com Emniyettepe Mah. Kazım Karabekir Cad. No:2/13 Eyüp –İstanbul (Tel: 0212 311 64 63) adresinde ikamet etmekte olan İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi İşletmesi’ne ait bir satış sitesidir.

BilgiYay.com, üyeleri tarafından internet sitesi üzerinden elektronik ortamda doldurulan kişisel bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası ve posta adresi) saklamakta ve sözleşmelerle belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Bu bilgiler, yapılacak kampanyalarla ilgili duyuruların kendilerine ulaştırılabilmesi için veya doğrudan pazarlama amacıyla BilgiYay.com tarafından kullanılabilir.

Siteden gönderilen duyuruların kendilerine ulaşmasını istemeyen kullanıcılar, istedikleri zaman bu taleplerini BilgiYay.com‘a ileterek gönderimleri durdurabilir, yeni bilgilerini iletmek suretiyle farklı adreslerine duyurularının gönderilmesini talep edebilirler.

Resmi kurumlar tarafından, kanuni ve yasal sebeplerle yapılan resmi bilgi taleplerinin karşılanmasının hukuki olarak zorunlu olduğu durumlarda kullanıcılara ait kişisel bilgiler resmi kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

Sitenin devredilmesi, satılması veya birleşmesi ile oluşacak şirket değişimi durumunda sitede toplanan tüm bilgiler yeni şirkete devredilebilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğiniz nedeniyle kesinlikle kaydedilmemektedir. Ödeme bilgileri 128 bit SSL güvencesinde, BilgiYay.com web sitesi aracılığıyla ilgili bankaya gönderilir.

Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir.