Mahmut Kabakcı

1999 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Dr. Mahmut Kabakcı, aynı üniversitede Toplu İş Uyuşmazlıklarının Çözüm Aracı olarak Grev ve Lokavt başlıklı tezi ile yüksek lisans (2003) ve Avrupa Birliği İş Hukukunda İşverenlerin İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Temel Yükümlükleri ve Türk Mevzuatının Uyumu başlıklı tezi ile de doktora eğitimini (2009) tamamlamıştır.
Diğer yayınları ile birlikte Geçerli Fesih Nedeni Olarak Yetersiz İş Görme başlıklı
çalışması ile 01.11.2003’de doçent unvanına hak kazanmıştır. 2001-2010 yıllarında İTÜ İşletme Fakültesi Hukuk Anabilim Dalında araştırma görevlisi olan Dr. Kabakcı, 2010-2014 yıllarında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yardımcı doçent öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Halen İTÜ İşletme Fakültesi iş ve sosyal güvenlik hukuku öğretim üyesi olarak görev yapan Dr. Kabakcı, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku derslerini yürütmektedir.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İndirim!
%25 İNDİRİM
Card image cap

Gönüllü Emeği ve İş Hukuku

  Okumak için Tıklayınız. Gönüllülük çalışma grubunun internet sitesine ulaşmak için tıklayınız. Modern toplumların önemli bir özelliği olarak kabul edilen gönüllülük, hukuken bireylerin… Detay

 25,00  18,75